Schronisko dla zwierząt w Chojnicach | Gwiazdka - Schronisko dla zwierząt w Chojnicach

Gwiazdka

Płeć: Samica
Rasa: Mieszaniec
Rok urodzenia: 2017
Wielkość: Średni
Waga: 10 kg
Numer ewidencyjny: 23/2019
Kastracja: Tak
Szczepienie: Tak
Czip: Tak
Zdrowie: Bez zauważalnych problemów zdrowotnych.
Gwiazdka młodziutka sunia o wadze 10kg poleca się do adopcji!
Wybudowanie zaufania u Gwiazdki może zająć dłuższą chwilkę. Szczekaniem reaguje na każdy, niezrozumiały gest, czy zachowanie ze strony człowieka. Ale kiedy już się otworzy, a bardzo pomocny jest fakt, że Gwiazdeczka jest łasuchem i wszystkie smaczniejsze kąski powodują, że zaczyna interesować się nową, nieznaną dotąd osobą temu sprzyjają.
I tak lęk, zamienia się w zainteresowanie, a później odwagę, która sprawia, że sunia staje się sympatyczna w stosunku do człowieka. A kiedy już nadejdzie ten moment, kiedy człowiek już nie jest dla niej zagrożeniem, za jakiego go uważała – Gwiazdka staje się przesłodkim pieszczochem.
Ciekawość zwycięża. A później staje się doskonałym kompanem zabaw. Gwiazdka potrzebuje dużo czasu, cierpliwości i miłości, ale gdy już będzie to miała, powoli będzie odpłacała się tym samym.
Uwielbia spacery, ładnie chodzi na smyczy, szybko się uczy. Potrzebuje czasu, odpowiedzialności i wiedzy od nowego opiekuna. Całe życie jeszcze przed nią, nie pozwólmy jej spędzić tego czasu za kratami schroniskowego boksu.
Mile widziany dom bez dzieci.
Choose language