Schronisko dla zwierząt w Chojnicach | Gumisia - Schronisko dla zwierząt w Chojnicach

Gumisia

Wirtualna adopcja
Płeć: Samica
Rasa: Mieszaniec
Rok urodzenia: 2017
Wielkość: Średni
Waga: 30 kg
Numer ewidencyjny: 12/2020 PGM
Wirtualna adopcja: Tak
Kastracja: Tak
Szczepienie: Tak
Czip: Tak
Zdrowie: Bez zauważalnych problemów zdrowotnych.
Gumisia
Cicha i nieśmiała psina która nie zabiega o uwagę człowieka. Niezwykle łagodna, przyjacielska, spragniona bliskości nieśmiała suczka.
Trafiła do schroniska w 2020 roku. Większość czasu spędza w budzie gdzie jest nie widzialna dla odwiedzających.
Świat zewnętrzny bardzo ją interesuje, choć wciąż jest tajemniczy i troszkę przytłaczający. Obawia się nieznanych dźwięków i mijanych na spacerze nieznanych osób. Ale w cichym otoczeniu czuję się bardzo dobrze. Merda ogonem i prosi o głaskanie. Potrzebuję odrobiny czasu i wsparcia, by pokonać lęki. Nowy dom z pewnością pomoże w procesie socjalizacji Gumisi.
Małymi krokami uczyła się wychodzić na spacery i być blisko ludzi. Dziś już bardziej odważnie stawia swoje kroki na spacerowych ścieżkach. Uwielbia spacery, każde wyjście poza bramę schroniska jest dla Gumisi najlepszą częścią dnia.
Jest zdrowa, wykastrowana, posiada książeczkę zdrowia. Z kotami nie miała kontaktu, z spokojnymi psami dogaduje się bez problemu. Szukamy spokojnego i cierpliwego domu, który nie będzie narzucał wielkich oczekiwań i pozwoli jej zaufać w swoim tempie. Dom bez dzieci mile widziany.
Chcesz zobaczyć jak zrzuca swoją skorupę spod której wyłania się jej cudowny charakter? Przyjedź ją poznać. Odda całe swoje serce przyszłym opiekunom

Formularz adopcji wirtualnej

    Choose language