Schronisko dla zwierząt w Chojnicach | Bruce szuka domku! - Schronisko dla zwierząt w Chojnicach

BLOG

Bruce szuka domku!

Historia Bruce’a daje wiele do myślenia. „Bądź odpowiedzialny za swoje zwierze – kastracja/sterylizacja zapobiega bezdomności.”

Jako malutki, niechciany szczeniak znalazł się w schronisku. Został wykarmiony na butelce, niestety bez psiego wzorca oraz odpowiedniej socjalizacji w kluczowym okresie rozwoju. Wyrósł na niezłego gagatka.

Bruce tkwi w schronisku od 2015 roku. W tym czasie zaliczył już niestety nieudaną adopcję. W domu miał problemy z obroną zasobów i zdarzyło mu się ugryźć swoich opiekunów… W schronisku pozwala na zabranie swojej miseczki, założenie szelek i podpięcie smyczy. Chętnie przychodzi na głaski. Uwielbia towarzystwo człowieka jak i innych psów. Bruce bardzo ładnie chodzi na smyczy. Bacznie pilnuje swoich zabawek, a czasami z nudów obgryza dywany i budy.

To naprawdę wspaniały psiak, który przez ludzką nieodpowiedzialność zmarnował swoje najlepsze lata w schroniskowym boksie. Właśnie tak kończy się bezmyślne rozmnażanie… Jesteśmy pewni, że do Bruce’a uśmiechnie się jeszcze szczęście i gdzieś tam jest jego wymarzony domek. Preferowany dom bez dzieci. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego 500 085 222

Choose language