Schronisko dla zwierząt w Chojnicach | Mały Książę wciąż czeka na swoje własne królestwo - takie, w którym będzie kochany już na zawsze. - Schronisko dla zwierząt w Chojnicach

BLOG

Mały Książę wciąż czeka na swoje własne królestwo – takie, w którym będzie kochany już na zawsze.

Ten około roczny kocurek przeszedł w swoim życiu więcej, niż powinien jakikolwiek koci maluch. Skutkiem przebytego kociego kataru są zrosty na obu oczkach, ale Mały Książę radzi sobie z nimi zaskakująco dobrze – żyje pełnią kociego życia, bawi się, szuka kontaktu z człowiekiem i odważnie eksploruje świat, jakby chciał udowodnić, że żadne ograniczenia go nie dotyczą.

Ma w sobie ogrom czułości i naturalnej otwartości. To kocurek, który szuka bliskości, mruczy na sam widok człowieka i marzy o tym, aby ktoś w końcu powiedział mu: „to jest twój dom”.

Mały Książę jest już:

  • wykastrowany
  • zaszczepiony
  • zachipowany
  • regularnie odrobaczany

Gotowy do adopcji – gotowy, by kochać i być kochanym.

Jeśli Twoje serce właśnie zadrżało na myśl o tym wyjątkowym kocim chłopcu, odezwij się. Numer kontaktowy: 500 085 222

Mały Książę zasługuje na dom, w którym ktoś dostrzeże nie tylko jego historię, ale przede wszystkim jego piękną, pogodną duszę.

Choose language