Schronisko dla zwierząt w Chojnicach | Uszatka - Schronisko dla zwierząt w Chojnicach

Uszatka

Płeć: Samica
Rasa: Mieszaniec
Rok urodzenia: 2021
Wielkość: Średni
Numer ewidencyjny: 26/2023
Kastracja: Tak
Szczepienie: Tak
Czip: Tak

Uszatka — Czasem psy, które do nas trafiają mają takie życie za sobą, że dopiero w schronisku rozkwitają i uczą się, że człowiek może być dobry, że świat jest dobry… Uszatka jest jednym z nich.  Jakiego domu dla niej szukamy? Uszatka potrzebuje przewodnika i domu, który da jej poczucie bezpieczeństwa i stabilizację po dotychczasowej poniewierce. Ma wrażliwą osobowość i wymaga umiejętnego podejścia.

Będzie za to wspaniałą towarzyszką dla ludzi, którzy lubią piesze wędrówki, będą troskliwie i uważnie pracować nad jej kondycją i dbać o jej zdrowie. To młoda, energiczna, roczna dziewczyna. Jest pozytywnie nastawiona do człowieka, natomiast za innymi psami na razie nie przepada. Podczas spacerów potrafi silnie pociągnąć – uważamy jednak, że po adopcji i przy zapewnieniu regularnych spacerów szybko nauczy się spacerować na luźnej smyczy.

Niestety zdarza jej się przeskakiwać ogrodzenia na wybiegu. Jest zdrowa, piękna, wysterylizowana. Jeżeli masz warunki i szukasz towarzystwa dla siebie to zadzwoń do nas i uratuj Uszatkę przed beznadziejnym życiem schroniskowym, gdzie samotność jest na porządku dziennym…Zapraszamy serdecznie na spacer! Może to będzie początek pięknej przyjaźni.

Choose language