Schronisko dla zwierząt w Chojnicach | Jakubek - Schronisko dla zwierząt w Chojnicach

Jakubek

Płeć: Samiec
Rasa: Mieszaniec
Rok urodzenia: 2013
Wielkość: Średni
Waga: 11 kg
Numer ewidencyjny: 29/2016 GM
Kastracja: Tak
Szczepienie: Tak
Czip: Tak
Jakubek to idealny pies do adopcji. Kocha człowieka i za dom pełen miłości jest w stanie ofiarować wszystko to, co ma najlepszego: lojalność, przywiązanie i wiernego towarzysza na co dzień.
 Jakubek w schronisku przebywa od 2016 roku, dał nam się poznać jako samodzielny, sprytny, wesoły, pogodny psiak. Bardzo lubi towarzystwo człowieka. Psów też nie dominuje. Kalectwo u niego jest tylko pozorne.
A co sam o sobie mówi ?
„Jestem psem na trzech łapkach i doskonalę sobie z tym radzę. Brak jednej kończyny nie robi ze mnie KALEKI, poruszam się samodzielnie i mam taki sam refleks jak inne psy.
Nie czuję się kaleką, ponieważ nauczyłem się funkcjonować tak, jak wcześniej, kiedy miałem jeszcze cztery łapy. Dom jest moim największym marzeniem. Wiem, że pies bez jednej łapy może wydawać się niekompletny, jednak moja miłość i sprawność powinny przekonać każdego, kto chciałby mnie adoptować. Zresztą, przekonaj się sam i zabierz mnie na spacer! Wiem, że kiedyś pojawi się osoba, która nie będzie patrzeć na mnie przez pryzmat tego, co mi się przytrafiło, tylko uwierzy w moją lojalność i da mi prawdziwy dom. Co prawda nie mam wszystkich łapek, ale dzielę się z człowiekiem podwójną dawką swojej miłości i wierności. To, czego potrzebują jednak najbardziej, to ciepły kąt i szczera, ludzka miłość.”
Choose language