Chojnickie Stowarzyszenie Miłośników Zwierząt
i Schronisko dla zwierząt
"Przytulisko"

Ivuś za TM

Ivuś za TM

Share us

Niestety nie mamy dobrych wieści. 🥺😔 U naszego dziadziusia zdiagnozowano rozległą zmianę nowotworową szczęki, obejmującą 1/3 szczęki górnej, zaawansowany proces gnilny, zęby i nos objęte procesem nowotworowym. Zmiana nieoperacyjna, bardzo bolesna, utrudniająca mu jedzenie i picie. Życie z tak zaawansowanym procesem nowotworowym i procesem gnilnym tkanek wiązałoby się z ogromnym bólem i cierpieniem… Wspólnie z lekarzem weterynarii podjęliśmy smutną, ale wydaje nam się, że słuszną decyzję o uśmierzaniu bólu z jakim się zmagał.

Ivuś przez ten krótki czas jaki był w schronisku dał nam się poznać jako miły, grzeczny, nie wymagający dużo od życia prócz odrobiny spokoju i miłości pieskiem. Dziś w spokoju, otoczony troską, miłością, ciepłymi słowami, głaskany, zaczął nowe życie bez bólu i cierpienia. Ivuś… kto wie, może już dziś spotka się ze swoją pańcią.  Bardzo chcemy w to wierzyć. 

Wszystkim bez wyjątku, którzy zareagowali na nasze wołanie o pomoc w sfinansowaniu wizyty Ivusia w gabinecie weterynaryjnym, z całego serca dziękujemy.