Chojnickie Stowarzyszenie Miłośników Zwierząt
i Schronisko dla zwierząt
"Przytulisko"

Melisa – odeszła

  • Melisa - starsza suczka do adopcji

Melisa – odeszła

Share us

Melisa trafiła do nas 3 lata temu interwencyjnie. Jeśli nie wiesz w jakich okolicznościach odbieramy właścicielom psy interwencyjnie, to możemy tylko podpowiedzieć, że w najgorszych. Melisa nie miała jedzenia i picia, nie miała budy ani opieki. Była brudna i ogólnie była kulą u nogi.

Mimo tego nadal pozostała kochaną, garnącą się do człowieka sunią. Zawsze pierwsza do głaskania, przysmaków i wszystkiego co dla niej dobre. W kojcu mieszka z psem, z którym dobrze się dogaduje. Mimo swojej niepełnosprawności nadal jest radosna i wszędzie jej pełno.

Pogrążeni w smutku, zalane łzami z przykrością informujemy, że wczoraj odeszli za Tęczowy Most nasi przyjaciele, 14-letnia Melisa i 16-letni Szarik (2 lata mieszkali razem w boksie).
Podwójna tragedia, której nikt się nie spodziewał.
Tak bardzo nam przykro…

Przepraszamy, że nie udało nam się znaleźć dla Was domku.
Biegajcie radośnie i bez bólu za Tęczowym Mostem. Teraz już będzie Wam tylko lepiej.
W naszych sercach pozostaniecie na zawsze.

Serdeczne podziękowania dla darczyńców za karmę i wpłaty na leczenie, wolontariuszce Dominice za pomoc w szukaniu domu poprzez ogłoszenia na portalach społecznościowych, wszystkim wolontariuszom za spacery i udostępnienia, lekarzom weterynarii za opiekę a przede wszystkim dziękujemy pracownikom za troskę, zaangażowanie i miłość, którą ich obdarzyliście przez cały pobyt w schronisku. Byliście ich jedyną rodziną jaką miały do samego końca..

Czas leczy rany…