Chojnickie Stowarzyszenie Miłośników Zwierząt
i Schronisko dla zwierząt
"Przytulisko"

Pepsi

Share us

Pepsi to ok 4-miesięczna sunia znaleziona w Chojnicach, która rośnie nam jak na drożdżach. Jest wysoka, będzie pieskiem w / trochę za kolano.

Jest żywym srebrem, jak każdy szczeniak, uwielbia się bawić, gonić, podgryzać nogawki. Chodzi za człowiekiem i przewraca się o własne łapy. Jest pogodna i wesoła, jest rozrabiaką – skacze i kąsa, podgryza, ale to zachowanie jest zdecydowanie do opanowania / nauczenia.

Dopiero uczy się czystości i chodzenia na smyczy – smycz kąsa i szarpie w zabawie. Na szelkach chodzi ładniej niż na obroży.

Lubi dotyk człowieka, lubi za nim podążać i biec w kierunku, kiedy jest wołana.

Do innych psów radosna i przyjacielska, choć należy ją stopować, bo zamęczy w zabawie innego psa, jeśli ten nie powie jej grzecznie ‘dość’.

Pepsi waży ok 6 kg. Jest zdrowa, zaszczepiona z wyjątkiem wścieklizny. Niesterylizowana (adoptujący w umowie adopcyjnej godzi się na wysterylizowanie suczki w odpowiednim czasie)

Dla Pepsi szukamy:
– domu na stałe
– opiekuna, który włoży wysiłek w wychowanie Pepsi i nauczenie zasad
– opiekuna, który zapewni Pepsi prawidłową socjalizację i regularne spacery

Warunki adopcji: zgoda na kontrolę przed- i poadopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej, kilka spotkań i spacerów zapoznawczych (min 3 spotkania) oraz zobowiązanie do przepracowania problemowego zachowania – podgryzania/szczypania (najlepiej z trenerem, udział w szkoleniu).

Zainteresowanych adopcją, zapraszamy do kontaktu. Istnieje możliwość spotkań i wspólnych spacerów przed adopcją.