Chojnickie Stowarzyszenie Miłośników Zwierząt
i Schronisko dla zwierząt
"Przytulisko"

Grzybek

Grzybek

Share us

Oto Grzybek, znaleziony w Lasku Miejskim 15.04.2018 przy ul.Strzeleckiej. Na ten moment – koniec czerwca – ma ok 9 miesięcy.

Grzybek jest bardzo radosnym pieskiem. Lubi biegać, a ponad wszystko węszyć – zapachy i podłoże to jego specjalność.

Nie jest uparty – owszem, potrafi pokazać, co chce, ale nie dąży do tego za wszelką cenę.

Lubi dotyk człowieka, mizianki, widać, że tego mu brakuje. Nie pobudza się przy dotyku, ale czerpie z niego przyjemność.

Z psami wydaje się ok – Grzybek nie za bardzo zwraca na nie uwagę. Na spacerach robi swoje – węszy, nasłuchuje, biega. Wraca na zawołanie, choć goni ptaki, listki.

Lubi się bawić, uwielbia szarpać. Skacze wysoko, odbija się jak piłeczka tenisowa, ale powoli oducza się skakać na rzecz siadania. Jest pojętny i szybko się uczy. Jest ciekawski świata i odważny.

Jest bardzo wesołym i energicznym pieskiem. Zdarza mu się podgryzać, więc na pewno trzeba pracować nad tłumieniem skubania i obserwować, w jakich momentach się ono zdarza.

Nieznany stosunek do kotów.

Grzybek jest raczej małym psem, waży ok 8 kg. Jest zdrowy, zaszczepiony i wykastrowany. .

Dla Grzybka szukamy:
– domu nie kojca, domu na stałe
– opiekuna, który zapewni mu min 1 długi spacer dziennie – Grzybek jest bardzo zorientowany na środowisko, uwielbia niuchać i eksplorować
– cierpliwego opiekuna, który pomoże Grzybkowi w pracy nad szczypaniem, podgryzaniem

Warunki adopcji: zgoda na kontrolę przed- i poadopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej, kilka spotkań i spacerów zapoznawczych (min 3 spotkania) oraz zobowiązanie do przepracowania problemowego zachowania (najlepiej z trenerem, udział w szkoleniu).

Zainteresowanych adopcją, zapraszamy do kontaktu. Istnieje możliwość spotkań i wspólnych spacerów przed adopcją.