Chojnickie Stowarzyszenie Miłośników Zwierząt
i Schronisko dla zwierząt
"Przytulisko"

Kinia i Muszka

Kinia i Muszka

Share us

Kinia i Muszka – na pierwszy rzut oka wyglądają jak siostry, bo trzymają się razem i mają podobne nastawienie do człowieka. Niestety nie wiemy jak dużo przeszły, ale nie ufają człowiekowi za grosz. Na ten moment potrzebują socjalizacji, która zajmuje czas i wymaga łagodnej, ale i zdecydowanej ręki. Muszka ma maleńkie białe ciapki pod gardełkiem i na brzuszku. Jest jedną z trójki kociego rodzeństwa, które zostało znalezione w szopie na ulicy Mickiewicza. Jej siostra Muszelka, odeszła już za Tęczowy Most, ale Muszka i jej brat Majtuś są dostępni do adopcji dla wyrozumiałego domu.

Kinia to z kolei koteczka u której dominuje czerń poza białym paskiem na brzuszku. Kiedy zwinie się w kocią kuleczkę podobna jest do smoka Szczerbatka z bajki „Jak wytresować smoka” 🙂

Obie koteczki są przygotowane do adopcji – przeszły sterylizację oraz szczepienia na choroby zakaźne i wściekliznę. Wymagają jednak doświadczonego, wyrozumiałego domu i po prostu dużo, dużo miłości. Dobrym pomysłem byłoby wstępne odwiedzanie tych koteczek w celu zdobycia zaufania, kto wie – może zrodzi się z tego miłość?