Schronisko dla zwierząt w Chojnicach | Mrówka - Schronisko dla zwierząt w Chojnicach

Mrówka

Pies Mrówka Schronisko dla zwierząt w Chojnicach
Płeć: Samiec
Rasa: Mieszaniec
Rok urodzenia: 2012
Wielkość: Mały
Numer ewidencyjny: 17/2022 GM
Kastracja: Tak
Szczepienie: Tak
Czip: Tak
Charakter: Spokojna, poważna.
Mrówka, bo takie imię nadały jej ciocie ze schroniska wiodła spokojne życie w kochającym domu. Niestety po śmierci właściciela jej mały świat legł w gruzach, a ona zamieszkała w zimnym schroniskowym boksie.
Nie widziałyśmy jeszcze tak głębokiego smutku, jej zrezygnowany wzrok, rozrywał nam serca na milion kawałków…. Tak wygląda pies który stracił nadzieję i miłość swojego życia- CZŁOWIEKA.
Początkowo była przerażona, nie ufna i zestresowana nową rzeczywistością. Szybko okazało się jednak że jest miłym i spokojnym psem którego spotkało smutne zakończenie.
Sunia przez całe życie miała dużo miłośći i troski, była szczęśliwa… Pragniemy znaleźć dla niej nowy, spokojny dom na pogodną jesień życia.
Mrówka to pies domowy, nauczony życia z człowiekiem. Ma około 10 lat jest bardzo pozytywnym i wdzięcznym psem. Cieszy się na widok człowieka, jego obecność jest dla niej najważniejsza. Uwielbia spędzać czas na dworze w towarzystwie swoich psich kolegów. Czasem zdarza się że nie chce wracać do swojego boksu, ale czy to dziwne?
Kto chce wracać do boksu do świata zza krat bez gwarancji na dom?
Może to Ty odmienisz jej życie?
Choose language