Chojnickie Stowarzyszenie Miłośników Zwierząt
i Schronisko dla zwierząt
"Przytulisko"

Gremlin / Pogryziona

Gremlin / Pogryziona

Share us

Oto Gremlin – czyż nie słodkie imię dla takiego stworka? Gremlin tak naprawdę to kotka, która została znaleziona przez dobrego człowieka, kiedy jakiś owczarek próbował ją znomać. To prawda, Gremlin prawie została jedzeniem dla przygodnie napotkanego owczarka! Stąd wzięło się jej drugie imię: Pogryziona.

Całe szczęście wszystko ma całe, chociaż pewnie była nieźle poturbowana. Krótko po tym jak do nas przyszła była cała napięta, wystraszona. Po takich przeżyciach kto wie, czy nie bała się, że my też będziemy chcieli jej zjeść. Teraz już jest coraz lepiej. Mała staje się coraz bardziej ciekawska, jednak przebyte infekcje – nie pomagają w socjalizacji. Ciągle jakieś ręce podają jej leki, przemywają oczka, nosek. Kitka nie za bardzo to lubi i czeka w napięciu z miną typu „co teraz będzie?”.

Obecnie Gremlin przebywa z Buraskiem w jednej klateczce. Niestety Burasek nadal boi się ludzi, ale robimy co możemy. Spokojna głowa, takie Gremliny są bezpieczne w naszych rękach.

Mała potrzebuje domu tymczasowego (najlepiej bez głodnych owczarków) i łagodnej, wyrozumiałej osoby/rodziny, która w jego tempie pomoże jej uporać się ze strachem i rozluźnić.

Zadzwoń i zapytaj o możliwość stania się domem adopcyjnym dla Gremlinki.